دلواپسان توان کنار زدن دولت را ندارند/ تضعیف دولت غنیمت است!

دلواپسان دنبال این هستند که اقشار پایین و محروم جامعه حرکت کرده و نهضت فقرا راه بیفتد تا بتوانند از آن بهره‌برداری سیاسی کنند.

علی صوفی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفتگو با آرمان گفته است: دلواپسان که در سال 96 انتخابات را واگذار کردند، بسیار جدی‌تر از 92 پای کار آمدند به گونه‌ای که بالاخره اعتراضات خیابانی در سال 96 را ایجاد کرده و منشأ بروز آن شدند یعنی تا آنجا حرکت کردند که بالاخره بازی خطرناکی را آغاز کردند و تبعاتی را به دنبال خود داشت که برای نظام پرهزینه بود. این گروه هیچ ابایی از ساقط کردن دولت آقای روحانی ندارند و هدفشان را دنبال می‌کنند. بعید است که توان کنار گذاشتن دولت را داشته باشند و همین موضوع را هم خودشان می‌دانند که دارای چنین توانی نیستند. بنابراین تضعیف دولت برای آنها یک غنیمت است.

وی در بخش دیگری گفته است: دلواپسان دنبال این هستند که اقشار پایین و محروم جامعه حرکت کرده و نهضت فقرا راه بیفتد تا بتوانند از آن بهره‌برداری سیاسی کنند، البته باید گفت که همگی دنبال بهره‌برداری سیاسی هستند، یعنی مانند ترامپ منتظر چنین حرکتی هستند. گویی دلواپسان تصور می‌کنند که به طور مثال اگر برای دولت چنین مشکلی به‌وجود بیاورند آنها می‌توانند منجی باشند در حالی که این تصوری اشتباه است. عده‌ای به هر حال دل خوش کرده‌اند .

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی