یک بهائی متعصب دیگر در تبریز، مسلمان شد

یکی از بهاییان متعصب و تحصیلکرده در تبریز، مسلمان شد.

به گزارش فارس، خسرو صابری ممقانی جزء معدود بهائیان تحصیلکرده در شمال غرب کشور است، بطوریکه دو مدرک کارشناسی در رشته های زبان انگلیسی و علوم تربیتی را داراست.

وی عمری را تحت آموزه های تشکیلاتی این فرقه ی گمراه در تاریکی های انحراف و تباهی سپری کرده و حال که در آستانه ۸۳ سالگی قرار دارد، بعد از چندین سال مطالعه و تحقیق، بر بطلان ادعاهای فرقه ضاله بهائیت آگاهی یافته و با اطمینان قلبی ضمن حضور در دفتر امام جمعه محترم تبریز و اظهار شهادتین به آغوش پر مهر دین راستین اسلام بازگشت.

به قول وی «بهائیت در برابر اسلام، تکه چوب افتاده در پای بلندترین کوهستان هاست.
شایان ذکر است طی سالهای اخیر بر تعداد افرادی که از فرقه ضاله بهائیت به دین اسلام مشرف می شوند، افزوده شده است که نشان از خلاء معنوی و ناتوانی این مسلک دروغین در ارضاء حس معنویت خواهی و خوردگان فرقه دارد.

به اذعان بسیاری از ره یافتگان، اندکی تأمل منصفانه و دوری از خداجویی فریب تعصبات بی جا در باب مسائل اعتقادی و اصول متضاد بهائیت، بیش از هر چیز دیگری پوشالی بودن این فرقه را آشکار می سازد.

فرقه ضاله بهائیت، حدود ۱۹۰ سال قبل توسط جاسوسان و مزدوران کشورهای استعماری با هدف ایجاد تفرقه در بین امت اسلامی و زیر سؤال بردن اعتقادات اصیل مردم در کشور اسلامی ایران ایجاد شد و در حال حاضر با کمک کشورهای آمریکا، اسرائیل و انگلیس به حیات ننگین خویش ادامه می دهد. جای تعجب است که بر خلاف ادعای ایجاد صلح جهانی توسط سران فرقه، مقر اصلی بهائیت در شهر حیفا واقع در سرزمین های اشغالی فلسطین و تحت لوای رژیم وحشی و جنگ طلب صهیونیستی قرار دارد.»

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی