آنچه این روزها مورد غفلت است: بصیرت رهبری

یادم نمی رود برخی از دوستان، از سخنان رهبری در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی مبنی بر این که حتی کسانی که انقلاب را هم قبول ندارند، بیایند و در انتخابات شرکت کنند، تعجب کرده بودند! مخصوصا وقتی اتفاقا ضد انقلاب به دعوت رهبری لبیک گفت! و در دو انتخابات مجلس و خبرگان رهبری تمام نفرات لیست های مورد حمایت بی بی سی – و البته اصلاح طلبان – در تهران، رأی آورد.
در آن زمان حتی برخی که خود را در جایگاه استاد می دیدند ،فقط جلوی پای خود را نگاه کرده و می گفتند ای کاش رهبری از کسانی که نظام را قبول نداشتند، دعوت به شرکت در انتخابات نمی کرد که لیست مورد حمایت بی بی سی رأی بیاورد.

اما حقیقت این است که دقیقا رهبری با تیزبینی، بصیرت، هوش و ذکاوت و آینده نگری خود، به بهترین شیوه بر حقانیت نظام اسلامی، صحه گذاشت و حتی دشمنان را هم مجبور به اعتراف به این مهم کرد.
آری؛ یادمان نمی رود در سال 88 که هجمه های عظیمی در داخل و خارج علیه انتخابات شکل گرفت و با فشار همه جانبه سعی در ابطال انتخابات به بهانه تقلب داشت، رهبری یک تنه ایستاد و از رأی مردم دفاع کرد و خود را هزینه کرد و هزینه تهمت دیگتاتور را به جان خرید، تا رأی مردم پایمال نشود.
مدیریت خوب رهبری طی مدت کوتاهی کاری کرد که شبکه هایی که  قبلا از تحریم انتخابات سخن می گفتند و با استفاده از حربه تقلب، بالاترین تبلیغات را علیه نظام اسلامی انجام دادند، وحتی بعد از انتخابات 88 نیز دائم القاء می کردند که جمهوری اسلامی، آرزوی انتخابات آرام و پرشور را به گور خواهد برد، رویه خود را عوض کرده و دعوت به شرکت در انتخابات و رأی به کاندیدایی خاص کنند.
جالب است وقتی می بینیم این دعوت ، آن هم با این همه شور و حرارت، از سوی کسانی انجام می شود که می گفتند در انتخابات ایران تقلب می شود و انتخابات ایران فرمایشی است.
اگر امروز علیرغم وجود رکود، گرفتاری ها، مشکلات، گرانی ها و ... در کشور شاهد یک رقابت داغ انتخاباتی هستیم که همگان از انقلابی و اصولگرا و اصلاح طلب و حتی ضد انقلاب، برای تأثیرگذاری در آن تلاش می کنند، به خاطر اعتمادی است که به سلامت انتخابات دارند و می دانند که رأیشان خوانده می شود و از صندوق ها همان در می آید که مردم در آن ریخته اند.

و این اعتماد مردم ،  تنها با درایت و بصیرت رهبری حاصل شده است.

 

https://t.me/mesbahedustan/435

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
عکس امنيتي