میز رسانه

مراکز مرتبط

 

اجتماعی

چاپ

با نزدیک‌شدن به انتخابات بیشتر شد و در دو روز آخر نیز به بهانه یک بیماری و ویروس، رسانه‌های آنها از کمترین فرصت برای منصرف کردن مردم از حضور در انتخابات چشم‌پوشی نکردند.

از دعا و توسل غافل نشویم

مردم ضمن حفظ خوسنردی باید نهایت توجه و دقت را به دستورات و تذکراتی که مسؤولان بهداشت و درمان می دهند داشته باشند و به این نکات عمل کنند.

به گزارش تبیین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه امام خمینی (ره)، آراء خود را به صندوق انداختند.

امام جمعه مشهد با تقدیر از مردم برای مشارکت در انتخابات و نیز حضور جریان های رقابتی در انتخابات، گفت: هر کسی پیروز شود پیروز اصلی اسلام و نظام در انتخابات است.

 امام جمعه قم با بیان اینکه حضور گسترده مردم در صحنه انقلاب نشان از ایمان و اخلاص و روحیه انقلابی در جامعه اسلامی است گفت: حضور نمایندگان قوی و مجلسی قدرتمند در گرو رای ملت از روی آگاهی و بصیرت است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: به بزرگان حوزه‌های انتخابیه توصیه می‌کنم بعد از انتخابات همایش وحدت برگزار کنند و پیمان وحدت ببندند و دست در دست هم تلاش کنند.

استاد اخلاق حوزه علمیه قم با اشاره به این که انسان هر چه در دوران تحصیل به پایه بالاتری برود، امتحانش سخت‌تر می‌شود، اظهار داشت: ملت ایران در طول این 41 سال بسیار رشد کرده و به عبارتی به پایه و کلاس بالاتری ارتقاء يافته است، طبیعتاً با امتحانات سخت‌تري هم روبه‌رو مي‌شود

حضرت آیت الله مکارم شیرازی آحاد ملت را برای حضور گسترده و دشمن شکن در پای صندوق های رای دعوت کرد و این مهم را عامل یأس دشمنان دانست.

به گزارش تبیین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در خجسته سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها فضای حسینیه امام خمینی(ره) معطر به یاد و نام دخت گرامی پیامبر اعظم(ص) شد و مداحان و شاعران اهل‌بیت علیهم السلام به قرائت اشعاری در وصف آن بانوی بزرگ اسلام پرداختند.

در این فرصت بر آن شده ایم که در راستای  کمک و هم فکری با  آقایان محترم برای قدردانی از همسرانشان، بسته ای را از باب پیشنهاد آماده کنیم تا....

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: ۱۰ دوره مجلس را پشت سر گذاشته‌ایم اما هیچ کدام به اندازه مجلس یازدهم خطیرتر و موثرتر نیست.