میز رسانه

مراکز مرتبط

 

اجتماعی

چاپ

امام جمعه مشهدمقدس با بیان اینکه دشمن ‌با تهاجم فرهنگی می‌خواهد سفره دین را از زیر پای مردم بکشد، گفت:‌ با ولنگاری فرهنگی و لاابالی‌گری مخالف هستیم.

خطیب نماز جمعه تهران گفت: دولت و مجلس باید قوانین دست و پاگیر برای سرمایه‌گذاری و موانع تولید را از میان بردارند و امنیت را افزایش دهند.

امام جمعه قم گفت: امروز خانواده ها نقش اساسی در دیانت و عفاف فرزندان دارند؛ ما باید غم دیانت و عفاف فرزندان را داشته باشیم و به همین خاطر رهبری تاکید کردند که باید به مساله حجاب توجه ویژه شود و در نهادهای دولتی نظارت جدی روی این مساله شود.

به مناسبت سالروز میلاد امام کاظم علیه السلام:

علاقه مندان شیعه و سنی در عراق و بسیاری از مسلمانان برای رفع مشکلات متوسل به امام کاظم(ع) می شوند و امام (ع) را واسطه فیضی برای حل مشکلاتشان می دانند.

 حجت‌الاسلام حاج‌صادقی گفت: سپاه در این دوران جدید تحولاتی را در دست اقدام دارد، یکی از برنامه‌هایی که شتاب آن بیشتر شده کار خدمت‌رسانی به مردم است.

به مناسبت میلاد امام هادی(ع):

زیارات وارده از معصومین (علیهم‌السلام) همواره راهگشای شیعیان برای درک شبنمی از دریای وجود گهربار ایشان بوده است. از جمله معتبرترین این زیارات، زیارت جامعه کبیره است که از امام هادی (علیه‌السلام) به ما رسیده است.

 امام جمعه قم با اشاره به وضعیت کشمیر گفت: دولت هند باید از تعرض به حقوق مسلمانان کشمیر دست برداشته و انتظار است که دولت هند به آرای مردم اهتمام داشته باشد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مساله کشمیر از مصیبت های جهان اسلام است، گفت: مقابله با فساد و بروکراسی اداری باید جهادگونه باشد تا موانع رشد را از بین ببرد.

 امام جمعه مشهدمقدس گفت: اینستکس از برجام هم بدتر است اگر جوانبش را ببینیم نباید آنها امروز و فردا کنند مگر در همین اینستکس ۷ ماه ما را معطل نکردند.

حضرت آیت الله علوی‌گرگانی با اشاره به وضعیت نامطلوب اقتصادی جامعه تأکید کرد که بانک ها تلاش کنند در این شرایط برای بازپس گیری تسهیلات با مردم مساعدت کنند.

تبیین: اگر بخواهیم چهل سال دیگر اثر صحیحی بر این اقدامی که امروز شروع می‌کنیم مترتب شود و میوه‌هایش به صورت جدی در جامعه ظاهر شود، از همین امروز باید تصمیم بگیریم و شروع کنیم.