میز رسانه

مراکز مرتبط

 

سیاسی

سردار غیب‌پرور گفت: حاتمی‌کیا با ساخت فیلم «به وقت شام» خط شکنی کرد، معلوم است یک کار فاخر و با عظمتی مانند «به وقت شام» ترکش دارد، مگر کسی می‌تواند بگوید من در خط مقدم حاضر می‌شوم به شرط اینکه تیر و ترکش نخورم؟

یکی از مراجع تقلید، فضای مجازی بدون نظارت و غیربومی را خطر اول فرهنگ دانست و گفت: حوزه مکرر به مسؤولان تذکر داد اما به ظاهر بنایی بر حل مشکل نیست و عده‌ای هم به‌دنبال این هستند که بگویند حوزه با پیشرفت و فضای مجازی مخالف است.

عضو هیأت اندیشه‌ورز خبرگان از تعیین 26 محور نظامات اندیشه‌ورزی خبر داد و گفت: این 26 موضوع بر اساس 16 بند اصل سوم قانون اساسی تهیه و تدوین شده است.

شورای نگهبان تعاریف، شرایط و معیارهای تشخیص رجل سیاسی ـ مذهبی و مدیر و مدبر را برای نامزدهای ریاست‌جمهوری اعلام کرد.

سخنان مهم آ‌یت الله اراکی درباره پروژه نفاق پیچیده شیعه انگلیسی؛

نماینده خبرگان گفت: امروزه جریان شیعه انگلیسی با تقسیم پول در بین هیأت ها درصدد جدا کردن آن ها از انقلاب است، امروز منبری درست می کنند تا تحت پوشش هیأت امام حسین(ع) با نظام و اسلام مقابله کنند.

 خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: باید قدر این کشور که از بعد معنویت سرآمد همه کشورهای جهان است را بدانیم.

امام جمعه قم با اشاره به حمله به سفارت ایران توسط عده ای معلوم الحال گفت: در ایامی که بن سلمان مهمان دولت انگلیس یک خوش رقصی برای مهمان انجام دادند و ملت ایران این اقدامات را به شدت محکوم می کند.

به گزارش تبیین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان، معیّت و همراهی پروردگار را وعده‌ای قطعی، اطمینان‌بخش و نشاط‌آفرین برای جبهه حق خواندند و با اشاره به آینده روشن ایران عزیز تأکید کردند: شرط تحقق این وعده مسلم الهی، ادای وظایف علما، مسئولان نظام و دستگاههای آموزشی و تبلیغاتی در تربیت ایمانی جامعه و پایبندی عملی آنها به تقوا، پرهیز از اشرافی‌گری و کار و تلاش و پایداری است.

رئیس مجلس خبرگان گفت: امام راحل اسلام را زنده کرد و به مسلمانان عظمت داد، لذا هر چه داریم از ولایت فقیه است و باید این روحیه را زنده نگه داریم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه تهدیدات روز به روز وسیع‌تر و متنوع‌تر می شود، گفت: اگر نیروی انسانی معتقد و آگاه نداشته باشیم، حتی با وجود تسلیحات روز دنیا، پیروز نخواهیم شد.

تبیین: همایش دفتر پژوهش‌های فرهنگی، «با موضوع انقلاب اسلامی و چهل سال پایداری و بالندگی» در  روز جمعه، بیست و هفتم بهمن ماه سال جاري در مجتمع یاوران مهدی عجل‌الله فرجه، در جمکران برگزار شد، و سخنرانان در موضوعات مختلف به سخنرانی پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن فارغ التحصیلان، آیت الله رجبی قائم مقام موسسه امام خمینی (ره) نیز در این همایش در سخنانی به اهمیت و جایگاه کار فرهنگی پرداخت که متن کامل سخنان وی توسط سایت تبیین آماده و منتشر گردید.