میز رسانه

مراکز مرتبط

 

سیاسی

چاپ

 امام جمعه قم با بیان اینکه تفکرات روشنفکری غرب و سکولاریزم از مواردی است که دشمنان سعی می‌کنند بر قم تحمیل کند، گفت: دشمن تلاش می‌کند شهر مقدس قم به شهر مدرن غربزده تبدیل شود‌.

 امام جمعه موقت تهران گفت: FATF از طرف خزانه‌داری آمریکا و برای تسلط بر منابع مالی کشورها طراحی شده و مبارزه با پولشویی و تأمین منابع مالی تروریسم دروغ است چرا که مادر تروریسم و پولشویی اروپا و آمریکا و اسرائیل هستند.

 امام‌ جمعه مشهد گفت: مردم ایران دارای عقل و شعور هستند و بیایید صادقانه بگویید در برجام شکست خورده‌ایم و به دنبال تحقق اقتصاد مقاومتی باشید.

 فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تهدیدات اخیر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

سفرای آمریکا و انگلیس در خاطرات خود از فرار محمدرضا پهلوی ضمن توصیف واکنش مردم تهران، تصویری از حقارت شاه را ثبت کرده‌اند.

مناظره دو فعال سیاسی در مورد حوادث کوی دانشگاه

زاکانی گفت: ما که به عنوان دانشجو می‌خواستیم برویم تجمع برگزار کنیم نگداشتند، اما همان روز میدان را به علی افشاری و دوستان دادند؛ لذا شعار آزادی که آقای تاج‌زاده و دوستان‌شان می‌دهند، دروغ است و آن‌ها دیکتاتور‌های به تمام معنا هستند و اسم آزادی لق‌لقه زبان‌شان است.

 رئیس قوه قضائیه با تاکید بر معیت نظام جمهوری اسلامی و نهادهای آن، تخریب نهادهای نظام را به منزله تخریب اصل نظام دانست و در عین حال از مسؤولان خواست با حسن تدبیر و حرکت در چارچوب‌های قانونی، ‌مانع بهانه دادن به دست دشمن شوند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به امدادهای الهی که حتی در همین مؤسسه (مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی‌(ره)) نمونه‌های آن را دیده شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی با ابلاغ پیام مقام معظم رهبری گفت: اکنون خاکریز اول دشمنی استکبار با ما، روحانیت است. چون روحانیت بزرگترین پشتیبان و خاستگاه این انقلاب است.

حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که ذات اقدس اله حامی خون های شهدا است، گفت: اینگونه نیست که اگر مسؤولی بی عرضه بود خداوند حقوق ملت را رها کند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه و سومین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: پیوستن دانشجویان ایرانی در هر نقطه از جهان به حرکت پیشرفت و بی‌نیاز کردن کشور از بیگانگان، جهاد فی سبیل الله است.


به گزارش تبیین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که صبح امروز حجت‌الاسلام جواد اژه‌ای آن را در مرکز اسلامی هامبورگ قرائت کرد، به این شرح است: