تبلیغ "ظریف" برنامه‌ های ماهواره‌ ای در روزنامه جریان انحرافی

روزنامه متعلق به جریان انحرافی که با رویکرد اجتماعی فرهنگی منتشر می‌شود به سبک مجله های زرد و البته با ظرافت های خاص سیاسی موضوعات مختلف می پردازد.

به گزارش بی باک به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، روزنامه‌ی آقای میم به اعتقاد رئیسش عمل می کند و با متد "آزادی هرچی و هرکی" برای جلب آرای بیشتر حد و مرزها را شکسته است و رسما به عرصه تبلیغات محصولات علیه جمهوری اسلامی می پرازد.

این روزنامه که توسط جمعی از سابقین رسانه های فتنه گر اداره می شود با نقش بازی کردن درباره اهمیت جلب افکار عمومی توسط رسانه ی فراگیر کشور یعنی تلویزیون به تبلیغ برنامه های خاص ماهواره ها می پردازد.

"هفت صبح" سابقه حمله سنگین به نهادهای مسئول به خاطر جمع آوری ماهواره ها دارد.

این روزنامه که رل دفاع از برنامه های جذاب صداوسیما را با عنوان ضرورت رقابت با ماهواره ها بازی می کند هربار به این بهانه یک برنامه ماهواره را معرفی می کند!

مثلا اینکه چهارشنبه شب ها یک برنامه جذاب درباره موسیقی در فلان شبکه ماهواره ای مخاطبین زیادی دارد و باید صداوسیما کاری برای این مخاطبان کند!

جالب اینکه هفت صبح به طور کامل برنامه آن شبکه ماهواره ای را معرفی می کند تا مثلا نتیجه بگیرد باید یک برنامه نود در همان شب تهیه کنیم، هرچند معرفی جایگزین این روزنامه هم خودش دست کمی از همان برنامه ماهواره ای ندارد و جالب تر آنکه انتقادها به سریال های مبتذل همچون "ساختمان پزشکان" را یاداوری می کند و با این استدلال که این سریال بهتر از ماهواره است منتقدین را به تمسخر می گیرد.

این روزنامه حتی برخی چهره های تابلودار سیاسی مخالف جمهوری اسلامی را در درجه اول به عنوان یک چهره مشهور معرفی می کند و سپس درباره آرا و نظارتش می نویسد.

نمونه ی این عمل هفت صبح در معرفی نامه فرید زکریا روزنامه نگار مخالف سرسخت جمهوری اسلامی امریکایی است که به بهانه سفرش به تهران گزارشی به سبک وسیاق بی بی سی منتشر می کند.

مطالب منتشر شده در صفحه فیس بوک زکریا در روزنامه آقای میم منتشر می شود تا مثلا افکار عمومی از اطلاعات جالب پیرامون این شخصیت مشهور با خبر شود درحالی که این اطلاعات تهمت های دروغ وی به کشورمان است

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی

عکس امنيتي