اژدهایِ هفت سرِ سِحْرِ فرعونیانِ زمان چگونه بلعیده شد

در حالی که فردای توافق پوشالی ترامپ با شاه عربستان در اجلاس اسلامی-آمریکایی بنا بود جبهه متحد بر علیه ایران اسلامی شکل بگیرد اکنون به تعبیر مجری معروف شبکه الجزیره ژنرال قاسم سلیمانی اتوبان زمینی تهران-بغداد-دمشق-بیروت را افتتاح نموده است!

فَلَا تَحْسَبَنَّ اللَّهَ مُخْلِفَ وَعْدِهِ رُسُلَهُ إِنَّ اللَّهَ عَزِیزٌ ذُو انْتِقَامٍ (1)

و گمان مبر که خدا وعده هایی را که به پیامبرانش داده تخلف کند، چرا که خداوند قادر و منتقم است.

انقلاب اسلامی مبدأ تحولات عظیمی در جهان معاصر بوده و اکنون نیز تحولات جاری برآمده از آن بسی شگفتی ساز گردیده است.

از ابعاد قابل تامل و شگفت انگیز این انقلاب آن است که هر توطئه و تهدید ریز و درشتی که دشمنانش برای به محاق بردنش تدارک دیده اند با محوریت امام و استقامت امت به فرصتی نو و پیدایش تحولی عظیم به نفع انقلاب مبدل گشته است.

چنانکه علی رغم ساماندهی و تقویت و پشتیبانی جریان تکفیری در سال های اخیر با هدف نابودی محور مقاومت اکنون در تحولی شگرف مقدمات بسط و گسترش جبهه مقاومت از باب المندب تا مرزهای فلسطین اشغالی فراهم آمده.

در زمانی که اژدهایِ هفت سرِ سِحْرِ فرعونیانِ زمان سر بر آورده بود تا با ایجاد رعب و وحشت مقدمات تسلیم و بلعیدن جبهه مقاومت اسلامی را در منطقه فراهم و خاورمیانه جدید را رقم بزند به یکباره گرفتار باطل السحر امام المسلمین و عصای سلیمانی موسی زمان گردید و خود بلعیده شد.

اکنون نه تنها صنعا، دمشق و بیروت پابرجا هستند که حلب و موصل نیز آزاد گشته اند و دیگر هیچ تحلیل گر عاقلی سخن از تحقق دولت عظیم خلافت و طرح خاورمیانه جدید به میان نمی آورد و اکنون استراتژیست ها و کارگزاران شیطان بهت زده شاهد تشکیل بسیج مردمی عراق و الحاق آن با جبهه متحدین در مرزهای زمینی سوریه هستند!

بنا بود با توطئه های رنگارنگ بر علیه محور مقاومت مقدمات تضعیف هویت انقلابی ایران اسلامی با استفاده از بعضی از عناصر واداده و غرب زده داخلی فراهم آید و پیام تسلیم از ایران به گوش برسد که غرش موشک‌های نقطه زن ذوالفقار پیام اقتدار و عزت و تسلیم ناپذیری ملت را به دنیا مخابره کرد.

و بنا بود این توطئه ها سربازان شیطان را به مرزهای ما گسیل دارد... اما در چند روز گذشته نخست وزیر مضطرب رژیم صهیونیستی از تلاش های بی وقفه اش برای جلوگیری از استقرار لشگریان ایران اسلامی و حزب الله در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی در جولان خبر می دهد!

و در حالی که فردای توافق پوشالی ترامپ با شاه عربستان در اجلاس اسلامی-آمریکایی(2) بنا بود جبهه متحد بر علیه ایران اسلامی شکل بگیرد اکنون نه تنها این جبهه منعقد نگردید بلکه به تصریح مقامات ارشد کشورهای عربی، شورای همکاری خلیج فارس نیز از هم پاشیده است و به تعبیر فیصل قاسم مجری معروف شبکه الجزیره در همین حال ژنرال قاسم سلیمانی اتوبان زمینی تهران-بغداد-دمشق-بیروت را افتتاح نموده است! (فیلم پیوست) http://yon.ir/2kRcd

آری این است سنت الهی... توطئه های دشمن، راه را برای رسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی باز می‌کند، اما به شرط تبعیت از امام و استقامتِ امت، که کلید رمز فتوحات جبهه انقلابیون می باشد.

بی تردید به برکت تبعیت از امام خامنه ای، امت پیروز است... و در پایان نگارنده به عبارتی از «الداد پاردو»(3) کارشناس امور ایران در دانشگاه عبری بیت المقدس بسنده می کند ؛ پاردو اعتراف می کند که : «او (آیت الله العظمی خامنه ای) مردی بسیار هوشمند است و در تمام چالش ها پیروز بوده است».

وَ قَدْ مَکَرُوا مَکْرَهُمْ وَ عِنْدَ اللَّهِ مَکْرُهُمْ وَ إِنْ کانَ مَکْرُهُمْ لِتَزُولَ مِنْهُ الْجِبالُ (4)

آنها نهایت مکر خود را به کار زدند، و همه مکرها (و توطئه‏ هاشان) نزد خدا آشکار است، هر چند کوهها با مکرشان از جا برکنده شود!

پی نوشت:

1-ابراهیم 47، ترجمه آیت الله العظمی مکارم

2- Islamic American Summit

3- Eldad J. Pardo

ایران‌شناس، متخصص و تحلیل‌گر فرهنگ معاصر ایران در مرکز تحقیقاتی «انستیتو ترومن» در دانشگاه عبری اورشلیم است

4-ابراهیم 46،ترجمه آیت الله العظمی مکارم

*.حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی، امام جمعه موقت اهواز

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
عکس امنيتي