حرف‌های بی‌ادبانه نسبت به زوار حسینی بازی در پازل دشمن است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی با حرف های بی ادبانه نسبت به زوار امام حسین (ع) در پازل دشمن بازی می کنند اما اینگونه حرف های سخیف نور امام حسین (ع) را در دلهای مردم خاموش نمی کند.

 

به گزارش تبیین، آیت الله عباس کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مراسم پیاده روی اربعین حسینی گفت: در مسیر راهپیمایی اربعین از نجف به کربلا دیدم که مسئولان و مدیران مملکتی، شخصیتها و تجار پا به پای مردم پیاده روی می کردند.

وی افزود: راه کربلا صراط مستقیم الهی است، محبت اهل بیت،  عشق به امام حسین (ع)، عشق به خدا، عشق به ارزشهای اسلامی، جهاد و فداکاری در راه خدا است. در مسیر پیاده روی اربعین، به وضوح همه دیدند که راه نجات انسانها از کربلا می گذرد. قرآن هم فرموده دستمزد خدمت به خلق خدا محبت اهل بیت است. محبتی که ائمه نیازی به آن ندارند و ما به آن محتاجیم.

آیت الله کعبی اظهار داشت: طریق الحسین صراط مستقیم خدایی است. در این دریای مواج از ملیت های مختلف اعم از اروپایی، آفریقایی، اندونزیایی، ژاپنی، چینی، آمریکایی، استرالیایی، فقیر و غنی، کوچک و بزرگ، سیاه و سفید و  همه و همه در راه عشق حسین یک رنگ هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هویت حسینی، هویت نجات بخش بشریت برای ساخت تمدن است، تصریح کرد: کسانی که به زوار امام حسین (ع) و این عظمت اهانت کرده و آن را به سخره می گیرند باید به وجدان بیدار انسانها توجه کنند و بدانند که زیارت اربعین، راه بیداری اسلامی و بسترسازی برای تحولات عظیم جهانی است.

وی با بیان اینکه برخی در داخل در پازل دشمن بازی کرده و همان مسیری را که رسانه های غربی برای نادیده گرفتن تجمع بزرگ اربعین پیش گرفته اند را دنبال می کنند، افزود: راهپیمایان اربعین، رسانه های متحرک هستند. حرف های بی ادبانه نمی تواند نور امام حسین (ع) را در دلهای مردم خاموش کند. عشق و محبت امام حسین (ع) در افراد خداجو همواره شعله ور است.

 اخیرا برخی چهره های شناخته شده اصلاح طلبان، از جمله حمیدرضا جلایی پور، صادق زیباکلام و شهیندخت مولاوردی (دستیار رئیس جمهور) با اظهار نظرهای عجیب و بعضا توهین آمیز در فضای مجازی نسبت به راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، باعث انتقاد فعالان مذهبی و سیاسی شده اند.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی

عکس امنيتي