دشمنان نظام از ابتدای انقلاب درصدد تخریب و ضربه زدن به ایران اسلامی بودند

 عضو هیئت‌رئیسه علمی مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) با اشاره به برخی نیات فتنه گران و حامیان آنان گفت: دشمنان نظام از ابتدای انقلاب درصدد تخریب و ضربه زدن به ایران اسلامی بودند.

 

به گزارش تبیین به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدناصر سقای بی‌ریا بعدازظهر امروز در همایش طلایه‌داران بصیرت در جمع مردم سمنان در مسجد ولی‌عصر (عج) این شهر اظهار داشت: 9 دی حماسه بزرگی بود که به دست مردم ایران اتفاق افتاد و برگ زرینی در تاریخ انقلاب شد.

وی با بیان اینکه مردم در 9 دی‌ماه سال 88 درس بزرگی به فتنه گران و به‌ویژه دشمنان دادند تصریح کرد: مردم ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی در روز 9 دی‌ماه با بصیرت کامل به میدان آمدند و پاسخ محکمی به استکبار و دشمنان انقلاب دادند.

این مدرس حوزه علمیه و دانشگاه خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب درصدد تخریب و ضربه زدن به انقلاب اسلامی بودند که با همواره با تدابیر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری خنثی‌شده‌اند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سقای بی‌ریا با اشاره به فتنه 88 و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در خاموشی این فتنه اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با روشنگری ابعاد فتنه و دست دشمنان در راه‌اندازی این فتنه را برای مردم تشریح کردند و مردم نیز در 9 دی‌ماه با بصیرتی مثال‌زدنی به میدان آمدند و پاسخ محکمی به دشمنان نظام دادند.

وی با بیان اینکه بنیان‌گذار انقلاب اسلامی در زمان خود و همچنین مقام معظم رهبری نیز تاکنون با تدابیر حکیمانه خود انقلاب اسلامی ایران را تاکنون از سر دشمنان حفظ کرده‌اند تصریح کرد: برخی جریان شوم و منحرف که قصد دارند مدیریت بحران در زمان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را مقایسه کنند درواقع قصدشان این است؛ تا نقش و تأثیر ولایت‌فقیه را در جامعه نادیده بگیرند.

عضو هیئت‌علمی مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درباره فتنه 88 اشاره کرد و افزود: ایشان فرمودند حامیان خارجی فتنه اصل نظام را نشانه گرفته بودند و قصد داشتند با ناکارآمد نشان دادن نظام برای براندازی آن اقدام کنند که با تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب توطئه دشمنان خنثی شد

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی

عکس امنيتي