مراقب تضعیف کشور از درون باشیم / دشمن در کمین نظام اسلامی است

حضرت آیت الله علوی گرگانی استقلال کشور را بزرگترین نعمت دانست و گفت: دشمن همواره در کمین نظام اسلامی است و باید همیشه آماده مقابله با دشمن باشیم.

به گزارش تبیین به نقل از رسا، حضرت آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی در دیدار وزیر دفاع با اشاره به اهمیت آمادگی در برابر دشمن عنوان کرد: دشمن همواره در کمین نظام اسلامی است و باید همیشه آماده مقابله با دشمن باشیم.

وی افزود: دشمن در طول 40 سال پس از انقلاب در زمان های مختلف با ما مقابله کرده است و تنها دست ولایت الهی و خداوند انقلاب را حفظ کرده است.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه تصریح کرد: قبل از انقلاب هر سه قدرت بزرگ دنیا حامی شاه بودند و اصلاً کسی تصور نمی کرد که شاهنشاهی دچار فروپاشی شود اما قدرت الهی که قاهر است انقلاب را به پیروزی رساند.

وی استقلال کشور را بزرگترین نعمت دانست و خاطرنشان کرد: باید مردم را آگاه کنید که بزرگترین نعمت که خداوند به ما داده است نعمت استقلال کشور است و ما تنها کشوری هستیم که به صورت مستقل روی پای خود ایستاده ایم.

حضرت آیت الله علوی گرگانی اضافه کرد: یکی از خواسته های حضرت موسی (ع) از خداوند این بود که دشمنان را بر آنها مسلط نکند و خداوند هم عنوان کرد که این موضوع به شرطی محقق می شود که از خود شما کسی به یاری دشمنان نرود.

وی ادامه داد: ما باید مراقب درون کشور باشیم و اگر کشور از درون خراب شد مانند درختی که از درون پوسیده شود نمی تواند روی پای خود بایستد، باید مراقب باشیم که کاری نکنیم که کشور از درون ضربه بخورد چراکه دشمن دنبال بهانه است تا ما را دچار مشکل کند.

وی ابراز کرد: آگاهی دادن به مردم در زمینه دوست شناسی و دشمن شناسی با توجه به تأکید فراوان رهبر انقلاب از موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

حضرت آیت الله علوی گرگانی در پایان خاطرنشان کرد: در هر زمانی دشمن با لباس دوستی و دلسوزی وارد می شود و باید تلاش کرد تا جلوی نفوذ دشمن را بگیریم و امیدوارم که کشور و نظام ما اسوه همه کشورهای جهان شود.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
عکس امنيتي