مقام صهیونیست: آینده تاریکی در انتظار اسرائیل است

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی و عضو فعلی کنست(پارلمان) این رژیم در واکنش به پیروزی اخوان‌المسلمون مصر در انتخابات این کشور تاکید کرد که آینده تاریکی در انتظار اسرائیل است.

به گزارش فارس به نقل از رادیو رژیم صهیونیستی، "بنیامین بن الیعازر" نسبت به خطرات اوضاع مصر بر آینده امنیت در منطقه و آینده اسرائیل در سایه پیروزی قاطع اسلام‌گراها در مصر هشدار داد.

وی گفت: من تمام تلاش خود را کردم تا روابط با مصر حفظ شود اما اوضاع تغییر کرد و آینده تاریک است.

از سوی دیگر برخی منابع امنیتی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که خطرات امنیتی بیشتر شده است و اسرائیل باید پیش از آنکه اسلام‌گراها بتوانند در مصر به قدرت برسند، دست به تحرک بزند زیرا در صورت به قدرت رسیدن اسلام‌گراها در مصر هر گونه اقدام علیه جنبش‌های اسلامی در غزه و حزب‌الله و تحرک علیه برنامه هسته‌ای ایران غیرممکن خواهد شد.

این منابع صهیونیست همچنین گفتند که ارتش مصر هرگز قادر نخواهد بود با پیروزی چشم‌گیر اسلام‌گراها مقابله کند بلکه باید در برابر واقعیت جدید تسلیم شود تا از رویارویی با بازیگران جدید در قاهره پرهیز شود.

این در حالی است که آمریکا از نتایج انتخابات مصر بسیار خرسند شده و تمایل دارد با اخوان‌المسلمون و جریان‌های اسلام گرا تعامل داشته باشد.

اخوان‌المسلمون مصر 40 درصد آرای انتخابات پارلمانی این کشور که نخستین انتخابات پس از سرنگونی رژیم"حسنی مبارک" است، به خود اختصاص دادند.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی

عکس امنيتي