ضرورت خدمت‌‌رسانی به مردم

 سیاسیون کشور به خود بیایند و خود را بر مردم و خدا مقدم ندانند ، منافع شخصی را بر منافع ملی و منافع حزبی را بر منافع کشور مقدم نشمارند و برای کسب رضایت الهی خود را خدمتگزار ملت بدانند و به این ملت مظلوم خیانت نکنند.


حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادداشتی نوشت: از آغاز شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران تاکنون، دشمنان سرسخت ایران اسلامی در صدد بودند تا با بهره گیری از فرصت ها و بزرگ کردن مشکلات کشور و ایجاد شبهه در میان مردم و انداختن گناه برخی افراد مقصر به گردن خادمین ملت، بین مردم و مسئولین خدمتگزار فاصله بیندازند و مردم را نسبت به حکومت دینی بدبین کنند.

هدف طراحان و مجریان در این عرصه تغییر باورها، تغییر رفتارها و در نهایت تغییر نظام بود. متأسفانه برخی در داخل نیز با نگاه دشمن همراه شدند و با زر و تزویر، جهل و غفلت و یا برای حفظ و کسب قدرت راه ترسیم شده توسط دشمن را پیمودند تا شاید دنیایشان آباد شود!  امروز همانان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تلاش اند تا با اثرگذاری بر چشم، گوش و قلب مردم راه شناخت انسان ها را سد کنند و با فتنه انگیزی فضا را غبارآلود نمایند و از آب گل آلود ماهی دلخواه خود را بگیرند. آنان ابایی ندارند که خط و مشی خود را ایستادگی در برابر روش های انقلابی ای بدانند که با هدف تغییر کارگزاران انقلابی، تغییر استراتژی نظام و تغییر ساختار نظام دنبال می شود.

فتنه گران داخلی با همین نگاه سخن از جنبش اجتماعی سرداده و از تظاهرات سازماندهی شده خیابانی سخن می گویند. آنان معتقدند که روش های غیرخشونت آمیز جواب نمی دهد و باید ارکان اصلی نظام را مورد هجمه جدی قرار داد.

به نام دفاع از جمهوریت، ولایت فقیه را زیر سئوال می برند. به نام کارآمد کردن نظام، نظارت استصوابی و انتخابات را مورد خدشه قرار می دهند. به نام دفاع از وزارت امور خارجه، سپاه و نیروی قدس را زیر آتش کینه خود قرار می دهند. به نام دفاع از ملیت و ملی گرایی، دین را و عزاداری ها را و مداحی ها را مورد هجوم قرار می دهند. به نام دفاع از سرمایه گذاری خارجی، تولید ملی و خودکفایی را زیر سئوال می برند. به نام دفاع از قانون، اصول قانون اساسی را زیر سئوال می برند. به نام صلح و آشتی، قدرت نظامی کشور را مورد خدشه قرار می دهند. به نام امید، ناامیدی تزریق می کنند. به نام سیاست دیپلماتیک خارجی و اصلاح سیاست بین المللی و به نام تعامل با جهان، بر عزت ملی و اقتدار ملت ایران می تازند. به نام منافع ملی حرف های غرب را دیکته می کنند. به نام دفاع از دولت، ارکان نظام را زیر شمشیر قلم له می کنند. به نام دفاع از مردم مبانی دینی و انقلابی ملت را زیر سئوال می برند. به نام بحران زدایی، بحران آفرینی می کنند. به نام دفاع از آزادی و نقش مردم، بر علیه نهادهای امنیتی کشور فریاد می زنند و راه را برای نفوذی ها و دگراندیشان و کژ اندیشان و مخالفان داخلی باز می کنند.

همین افراد با تزریق یاس و نا امیدی و بدبینی، دائم از شکاف میان مردم و حکومت سخن می رانند ، به نام دفاع از جلب اعتماد عمومی  و گردش آزاد اطلاعات  بر صدا وسیما یورش می برند. به نام دفاع از حوزه خصوصی افراد و به نام سبک زندگی ، به حیاء ، عفت و حجاب می تازنند و به نام تفاهم و اجماع ملی از مجرم ، خائن ، جلاد و فتنه گر دفاع می کنند.

همین فتنه گران با نام آموزش به دنبال تغییر رفتارند. به نام مشروعیت حاکمیت دوگانه را تجویز می کنند تا شاید بتوانند با تبدیل جمهوری اسلامی به نظامی انتخابی، اسلام را از حاکمیت بگیرند و مدل غرب پسند را جایگزین نظام دینی کنند! به یقیین از درون این نگاه به جای نمایندگان مردم ، نماینده های انتصابی زر و تزویر بیرون می آیند ، همان ها که آمریکا را کعبه آمال خود می دانند و به جای خدمت به مردم به سران کاخ سفید خدمت می کنند.

غافلان داخلی چشم خود را بر حقایق پیش رو نبندند ، گوش هایشان را شنوا کنند ، عقل و قلب خود را مورد استفاده قرار دهند ، ابزار شناخت و بصیرت خود را به پهنه انسانیت پیوند بزنند  و بدانند که دشمنان ملت ایران نه به اصول گرا رحم می کند و نه به اصلاح طلب ، نه به چپ و نه به راست.

دشمنان جز به نابودی ملت ایران رضایت نمی دهند! زن و مرد ایرانی خصوصاً نسل جوان و دیندار بدانند که استکبار جهانی به خون آنان تنشنه است، چشم حق بینی خود را باز کنند و چونان دیروز چه در عصر خمینی کبیر و چه در دوران زعامت خامنه ای عزیز همچنان زیر پرچم ولایت سینه بزنیم. چهل سال با ولایت مداری و ولایت پذیری هر طرح دشمن را برهم زدیم، فردا نیز با همین نگاه آینده ای زیباتر را رقم خواهیم زد.

سیاسیون کشور به خود بیایند و خود را بر مردم و خدا مقدم ندانند ، منافع شخصی را بر منافع ملی و منافع حزبی را بر منافع کشور مقدم نشمارند و برای کسب رضایت الهی خود را خدمتگزار ملت بدانند و به این ملت مظلوم خیانت نکنند. سیاسیون اگر دنیا می خواهند به دنبال حفظ قدرت و کسب قدرت راهش خدمت به مردم است.  اگر به دنبال عزت و شهرت اند، راه همان راه خدمت به مردم و کشور است، راه همان راهی است که اسلام در پیش روی ما قرار داده است، راه همان راهی است که ولایت فقیه ترسیم می کند، برخی از مسئولین و احزاب از ولایت فاصله گرفتند ، هرگز به اهداف خود نرسیدند. جمهوری اسلامی ایران  ماندگار است ، اگر از این نظام دینی فاصله بگیریم، مردم ما را طرد می کنند. ملت ایران، ملت دینداری هستند و هرگز از دین و ارزش ها و مبانی امام و انقلاب فاصله نمی گیرند ، این مردم بین خادم و خائن فرق می گذارند و فتنه خائنین را در نطفه خفه می کنند.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی