خواب‌های آشفته دشمن را در مرزهای شرقی خنثی کردیم/ نیروی زمینی سپاه ‌‌قدرتی برتر در تراز جهانی ‌است‌

فرمانده کل سپاه گفت: ‌نیروی زمینی سپاه از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به قدرت برتر در تراز جهانی را برخوردار است.

 


به گزارش تبیین به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی امروز پس از بهره‌برداری از 2533 ‌پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی و اهدای 760 سری جهیزیه در جنوب شرق کشور، از یگان‌های ‌نیروی زمینی سپاه مستقر در مرزهای مشترک ایران و پاکستان و افغانستان بازدید کرد.

وی در این بازدید با اشاره به برقراری امنیت در مرزهای شرق کشور با تلاش و همت خستگی‌ناپذیر و مجاهدانه فرماندهان و رزمندگان نیروی زمینی سپاه اظها‌ر داشت: ‌با تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و مجاهدانه فرماندهان شاهد ‌برقراری امنیت پایدار مردمی در استان سیستان و بلوچستان و خنثی‌سازی تهدیدات و باطل کردن خواب‌های آشفته دشمنان هستیم.

‌فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نیروی زمینی سپاه ‌در این منطقه‌ با مجموعه کاملی از دشمنان انقلاب و نظام مواجه است، افزود: دشمنان و تروریست‌ها در این منطقه به گونه‌ای تمام عیار در سطوح راهبردی، تاکتیکی و عملیاتی علیه ملت ایران به صحنه آمده‌اند.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه ‌سیستان و بلوچستان نقطه کانونی و تلاقی توطئه‌های دشمنان منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای، محلی و نقطه‌ای در نبرد نگرش‌ها و جنگ اراده‌ها و ادراک‌ها برای به مخاطره انداختن امنیت و آرامش مردم ما به شمار می‌رود، تصریح کرد: ‌امنیت به خودی خود به وجود نمی‌آید اما به خودی خود از بین می‌رود‌، ما باید هر روز به طراحی و انجام تلاش جدید روی بیاوریم، دشمن روش‌های خود در دشمنی با ملت ایران را هر روز تغییر می‌دهد و ما باید با هوشمندی و اشراف اطلاعاتی و تسلط بر رویکردها و رفتارهای آن، جلوتر از آنها عمل کنیم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی به لحاظ عاطفی، احساسی، رأفت و همدردی، همراه مردم و چه بسا در متن خانه و زندگی مردم حضور دارند و عطر و حرارت این حضور برای آنان امیدآفرین و منشاء اعتماد و آرامش شده است، ادامه داد: ‌نیروی زمینی سپاه  از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به قدرت برتر در تراز جهانی را برخوردار است.

وی با بیان اینکه سپاه به تنهایی امنیت مرز و استان را تامین نمی‌کند، خاطرنشان کرد: ‌دایره ماموریت‌های پاسداری‌، حفظ همه ارزش‌های انقلاب از جمله استقلال، تمامیت ارضی، عزت و اقتدار ملی را شامل می‌شود.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: ‌فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقدامات سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه در کنار ‌برنامه‌های امنیت‌ساز ‌از پدیده‌های‌ مأموریتی معنادار و کم‌نظیر و نماد عینی استراتژی دفاع همه‌جانبه حضرت امام (ره) پس از جنگ تحمیلی هشت ساله و اوامر و تاکیدات مکرر رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم ایران‌ افتخاری سپاه پاسداران است، اظهار داشت: امروز این مدال خدمتگزاری ‌بر سینه همه پاسداران انقلاب در این منطقه و دیگر مناطق کشور می‌درخشد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به تهدیدات شبکه‌ای و تو‌در‌توی دشمنان تصریح کرد:‌ امنیت پایدار ‌در منطقه برقرار و ظرفیت‌های بسیار قدرتمند، جهش‌های بلند و امید‌آفرینی خوبی در اینجا به وجو‌د آمده است.‌

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی